Narty VOLKL RACETIGER SC Carbon 18/19 155 cm

Narty VOLKL RACETIGER SC Carbon 18/19 155 cm to po prostu jedne z najlepszych nart na rynku! Dzięki ogromnej ilości technologii narty wręcz same skręcają! Uwielbiamy je za lekkość w jeździe, oczywiście wszystko zawdzięczamy CARBONOWI!!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RACETIGER SC Carbon 18/19 155 cm jazda na nartach jeszcze nigdy nie była tak przyjemna jak teraz! Koniecznie musicie przetestować ten model, gdyż narty te ułatwiają jazdę, przechodzenie z krawędzi na krawędź, ze skrętu w skręt jest dziecinnie proste i bardzo przyjemne! Dzięki zachowanej sztywności poprzecznej narty jadą jak po szynach, a precyzyjnie wycięte łuki generują szeroki uśmiech na twarzy!

Narty VOLKL RACETIGER SC Carbon 18/19 155 cm najbardziej technologicznie zaawansowane narty na rynku! Lekki drewniany rdzeń, wzmocniony leciutkim i sztywnym carbonem w połączeniu z sidewallem i najnowszej generacji tłumikiem drgań UVO3D! Precyzyjne połączenie tych wszystkich technologii, przez sztab inżynierów Volkl’a spowodowało stworzenie narty wręcz idealnej! Podczas testów byliśmy pod niesłychanym wrażeniem, a nas ciężko zaskoczyć! Sprawdź i Ty!

Narty VOLKL RACETIGER SC Carbon 18/19 155 cm SPECYFIKACJA

ROCKER: Tip Rocker
RDZEŃ:Full Sensor Woodcore Light
ŚLIZG: P-Tex 2100
WIĄZANIE: vMotion 12 Alu GW
POZIOM NARCIARZA:  Sredniozaawansowany – zaawansowany

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”14″]

Przed każdym wypożyczeniem nart do testów starannie przygotowujemy je w naszym specjalistycznym serwisie narciarskim w Warszawie!
Tylko procedury serwisowe wykonane zgodnie z wytycznymi producenta gwarantują, że narty będą dawały 100% radości z jazdy!
Pamiętaj, aby przygotować swoje narty przed każdym wyjazdem, jest to podstawa Twojego bezpieczeństwa i innych użytkowników stoku!
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, śmiało skorzystaj z zakładki kontakt! Zawsze chętnie odpowiemy!