Wyjazdy rodzinne

Przedszkole narciarskie

 

Profesjonalne szkolenie

Treningi na tyczkach

 

Niezapomniane wrażenia

Animacje dla dzieci

Wyjazdy na narty do Austrii, Włoch i Kanady. Najlepsze regiony!

Sprawdź najbliższe wyjazdy

Co wyróżnia nasze wyjazdy?

Szkolenie prowadzone przez zawodników/ trenerów/instruktorów z aktualnymi uprawnieniami.

Legendarne regiony narciarskie z najlepszymi trasami szkoleniowymi.

Testy najnowszej kolekcji nart Volkl Gratis na każdym wyjeździe.

Limit miejsc na wyjeździe (maksymalnie 55 osób), gwarancją znakomitej atmosfery.

Limit miejsc w grupie narciarskiej (maksymalnie 7 osób/instruktora), ekspresowy progress.

W przedszkolu narciarskim zajęcia prowadzi instruktor w asyście animatora.

Częste wideoanalizy prowadzone w małych grupkach przez trenerów.

Race contingent szkolenie na tyczkach prowadzone na zamkniętej trasie.

Profesjonalne zawody na zakończenie wyjadzdu z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów.

Popołudniowy pełny atrakcji i magii program dla dzieci prowadzony przez naszych animatorów.

Kameralne wieczorki dla dorosłych przy muzyce, degustacje win i lokalnych potraw.

Warsztaty narciarskie dla chętnych poszerzyć swoją wiedzę (technika, serwis nart, technologia).

Wybrane wyjazdy które zrealizowaliśmy

Rodzinne ferie mazowieckie 2018
Corvara “Sella Ronda” (ITA)

Rodzinne ferie mazowieckie 2017
Campitello di Fassa (ITA)

Rozpoczęcie sezonu 2018
Puchar Świata
Solden (AUT)

Wyjazd sylwestrowy
2017/2018
Bad Gastein (AUT)

Race Camp 2017
szkolenie na tyczkach
Annaberg (AUT)

Wyjazd sylwestrowy
2016/2017
Pampeago (ITA)

Najlepsze wyjazdy narciarskie CONTINGENT

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY??

Skontaktuj się z nami

Poczuj klimat gór już dziś

Sezon narciarski za pasem, a Ty wciąż zastanawiasz się, gdzie testować nowy sprzęt narciarski, gdzie zabrać rodzinę, a może gdzie spędzić Sylwestra? A może masz dosyć upałów i postanowiłeś, że w te wakacje nie dasz się wrobić w 30-stopniowe temperatury? Jeśli tak, nie masz na co czekać. Zacznij już pakować swój plecak, ale najpierw przejrzyj naszą bogatą ofertę. Proponujemy wyjazd na narty do Australii, Włoch lub Kanady. Wszędzie pięknie, wszędzie śniegu pod dostatkiem i wszędzie warunki wymarzone dla fanów narciarskich wojaży.

Jeśli uwielbiasz wyjazdy na narty jesienią, zapraszamy do austryjackiego Sölden – jednego z najbardziej znanych kurortów narciarsko-snowboardowych w Europie, do miejsca, w którym co roku rywalizują między sobą najlepsi narciarze alpejscy. Tutaj możesz rozwijać swoje umiejętności narciarskie pod okiem doświadczonych polskich i kanadyjskich instruktorów oraz sprawdzić się na trasie dwóch połączonych ze sobą lodowców. Jeśli jednak wyjazd na narty w październiku to dla Ciebie za wcześnie, weź pod uwagę wyjazd listopadową porą na testy nart do Maso Corto.

Sezon narciarski bez wyjazdu na narty? Z Contingent to wykluczone!

Im bliżej zimy w Polsce, tym łatwiej wczuć się w narciarską atmosferę, wraz z Contingent testując nowe kolekcje nart Nordica i Völkl w Maso Corto. To nie tylko wyjazd na narty na lodowiec, ale także możliwość testowania nart Völkl oraz Nordica pod opieką serwismenów i ekspertów. W Maso Corto sporty zimowe można uprawiać przez cały rok, dlatego to miejsce przyciąga coraz więcej miłośników narciarstwa. A jeśli w tej dyscyplinie sportowej ciągle jeszcze nie możesz uchodzić za mistrza, nic straconego- podczas tego wyjazdu zdobędziesz dużo wiedzy merytorycznej oraz przetestujesz najnowsze modele nart. Dla wszystkich, którzy chcą się podszkolić i mknąć po górskich stokach nie gorzej niż zawodowcy, organizujemy warsztaty pod okiem doświadczonych instruktorów.

Trasy o łącznej długości 35 kilometrów z pewnością kuszą, jeśli jednak stawiasz na tereny, gdzie dzieje się coś ciekawego, może wolisz wyjazd na narty do włoskiego Madonna di Campiglio, gdzie co roku w centrum miasta odbywają się zawody Pucharu Świata w nocnym slalomie mężczyzn. Tu również masz szansę podszkolić się w jeździe na nartach oraz wypróbować kolekcje nart Nordica oraz Völkl. Jeżeli nocne kibicowanie i dzienne pokonywanie stoków to dla Ciebie mało to zastanów się nad wyjazdem sylwestrowym do austriackiego Kitzbühel. Kitzbühel to nie tylko kultowy ośrodek narciarski, ale także czterogwiazdkowy hotel na stoku, gdzie spędzisz niezapomnianego sylwestra.

Austria zachęca, Włochy kuszą, Kanada przyciąga – najlepsze wyjazdy na narty!

Kitzbühel zna każdy pasjonat narciarstwa. To tu rywalizują w zjazdach najlepsi światowi zawodnicy. Jeśli więc kochasz sporty zimowe, to dla Ciebie idealne miejsce, w którym również możesz poczynić postępy w jeździe na stokach dzięki szkoleniom prowadzonym przez profesjonalistów. Natomiast w okresie ferii poznańskich rodzinom z dziećmi proponujemy wyjazd na narty do austriackiego Gerlitzen, gdzie każdy mały lub większy szkrab przeżyje niezapomnianą przygodę. Do dyspozycji jest snowpark, park dla dzieci oraz rozległe tereny, na których nietrudno poczuć się prawdziwym narciarzem – wystarczy tylko trochę potrenować.

Polecamy również wyjazd na narty do Kanady. Fani narciarstwa i snowboardu nie tylko znajdą tu morze pustych, zapraszających do jazdy stoków, ale również widoki, do jakich tęskni się długo po opuszczeniu Kanady. Wiadomo przecież, że tamtejsza przyroda nie ma sobie równych. A jeśli obawiamy się, że zabraknie śniegu, możemy być spokojni. Mieszkańcom tamtejszych stron wydaje się, że śnieg nigdy nie przestaje sypać. A jego miękkość i suchość tylko zachęca do skorzystania i poszusowania gdzieś w nieznane.