Narty NORDICA DOBERMANN GSR RB FDT 175 cm 18/19

Narty NORDICA DOBERMANN GSR RB FDT 175 cm 18/19 kontrukcja zapożyczona z Pucharu Świata, zmodyfikowana, tak aby narciarz miał pełną kontrolę nad prędkością, którą tak kocha! Przekonaj się sam!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty NORDICA DOBERMANN GSR RB FDT 175 cm 18/19 lubisz prędkość? Z tymi nartami ją pokochasz! Dzięki połączeniu technologii Pucharu Świata, z precyzją nart trasowych Nordica stworzyła nartę bardzo szybką nad którą będziesz miał pełna kontrolę! Brzmi dobrze? Przekonasz się jak bardzo dobrze dopiero testując je na przygotowanym stoku! Istne rakiety!
Jak to możliwe?

Narty NORDICA DOBERMANN GSR RB FDT 175 cm 18/19 technologicznie narty zbudowane tak jak zawodnicze, jednak dzięki kilku detalom pozwalają nad sobą zapanować narciarzom kochającym prędkość! Zmniejszony promień skrętu, mniej agresywne dzioby ułatwiają przekrawędziowanie, ścianki boczne pokryte fenolem, oraz włókno węglowe dzięki któremu narty są lżejsze przy zachowaniu sztywności! Do tego najlepsza płyta Recoil od Markera! Technologicznie absolutny top! Polecamy dla speedoholików!

Narty NORDICA DOBERMANN GSR RB FDT 175 cm 18/19 SPECYFIKACJA

ROCKER: Full camber
RDZEŃ: Performance wood + metal + sidewall + karbon
WIĄZANIE: Marker X-cell 14 FDT
PŁYTA: FDT Race plate PRO
POZIOM NARCIARZA: Zaawansowany, Profesjonalny

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”26″]

Optymalne przegotowanie nart zgodnie z zaleceniami producenta, to klucz do wyciśnięcia z nich wszystkich zalet, których niewątpliwie jest wiele! Przed każdym wypożyczeniem dbamy o to w naszym serwisie narciarskim!
Nasi doświadczeni serwismani dobierają tak procedury serwisowe, aby narty które wydajemy zawsze były przygotowane w 100% do jazdy! Nie musisz się martwić o to, czy wybrałeś dobry serwis! Przygotowujemy narty od wielu lat i kochamy to co robimy, aby osoby korzystające z naszych usług były w pełni usatysfakcjonowane!
Wejdź w zakładkę kontakt! Chętnie opowiemy więcej o interesującym Cię modelu nart!