Serwis Nart Warszawa

Odpowiednio przygotowane narty to gwarancja nie tylko udanego wyjazdu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa!
Zapraszamy do profesjonalnego serwisu nart i snowboardów Contingent Warszawa Mokotów. Jesteśmy czynni cały rok!

Serwis nart i snowboardów

Serwis nart i snowboardów prowadzimy z pasją nieustannie rozwijając swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach branżowych. Mogłoby się wydawać, że przygotowania do sezonu narciarskiego z dala od gór są niemożliwe, a dobry serwis nart w Warszawie nie ma racji bytu. Otóż nic bardziej mylnego! Przedstawiamy profesjonalny serwis narciarski w Warszawie, który perfekcyjnie przygotuje Ciebie i Twój sprzęt na białe szaleństwo. Mamy świadomość, że odpowiednio przygotowane narty to gwarancja nie tylko udanego wyjazdu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Niemniej ważne są dla nas również potrzeby miłośników snowboardingu. Nasze usługi to również serwis snowboardu – Warszawa czekała na takie miejsce od dawna! Warto dodać, że serwis nart i snowboardów Contingent w Warszawie czynny jest cały rok.

Cennik pakietów serwisowych narty i snowboard

Podstawa bezpiecznego wyjazdu

Ręczny serwis narty

 • ręczne ostrzenie krawędzi
 • czyszczenie ślizgów
 • smarowanie na gorąco
 • szczotkowanie i polerowanie ślizgów
 • sprawdzenie wiązań

100-120zł

Polecamy dla nart w gorszym stanie technicznym

Maszynowy serwis nart

 • maszynowa renowacja ślizgów
 • maszynowe ostrzenie krawędzi
 • ręczny tuning krawędzi
 • czyszczenie ślizgów
 • smarowanie na gorąco
 • szczotkowanie i polerowanie ślizgów
 • sprawdzenie wiązań

110-130zł

Oferta dla zawodników i tych najbardziej wytrawnych narciarzy

Pro Serwis

 • indywidualnie doprecyzowana procedura serwisowa wedle zaleceń klienta, ustalanie indywidualnych kątów krawędzi, wykorzystanie smarów LF/HF
 • przygotowanie nart na zawody

 

Od 130zł

Cennik serwisu narciarskiego i snowboardowego - pojedyncze usługi

Serwis Nart I Snowboardów Contingent Warszawa
 • ostrzenie krawędzi nart cena: 50 zł*
 • ostrzenie krawędzi snowboardu cena: 50 zł*
 • smarowanie nart “na gorąco” dedykowanym smarem cena: 50 zł*
 • smarowanie snowboardu “na gorąco” dedykowanym smarem cena: 50 zł*
 • renowacja ślizgu nart/snowboardu cena: od 50 zł*
 • montaż wiązań do nart zjazdowych cena: od 50 zł*
 • wymiana klamry w bucie narciarskim cena: od 40 zł*
 • regulacja wiązań narciarskich: 15 zł*
 • zalewanie ubytków w ślizgu: od 25 zł*

*Ceny usług serwisowych podane są orientacyjnie, dopiero po oględzinach i diagnostyce ustalamy dokładną cenę serwisu. Zakres usług serwisowych jest omawiany i uzgadniany z klientem w momencie oddawania nart/snowboardu do serwisu. Serwis nart i snowboardów Contingent w Warszawie jest czynny cały rok.

Serwis Nart I Snowboardów Contingent Warszawa

Certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje

Oddając narty lub snowboard do naszego serwisu masz gwarancję najwyższej jakości doradztwa oraz fachowo wykonanej usługi. Uczestnicząc w wielu szkoleniach, wymieniając doświadczenia z serwisantami pracującymi na co dzień w serwisach na całym świecie oraz współpracujące z zawodnikami i zawodniczkami Pucharu Świata jesteśmy pewni świadczonych przez nas usług. Będzie Pani/Pan zadowolony!

Serwis nart i snowboardów
Serwis nart i snowboardów
Serwis nart i snowboardów
Serwis nart i snowboardów

Bootfitting

Specjalnie dla Ciebie personalizujemy buty narciarskie! Każdy z nas ma inną budowę stopy, a żeby but narciarski w 100% spełniał swoja funkcję należy go odpowiednio dopasować. Współpracując z marką Sidas, dysponujemy najwyższej jakości narzędziami do tego zadania. Dodatkowo możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, więc z pewnością pomożemy każdemu!

Nasz serwis narciarski w Warszawie wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom miłośników białego szaleństwa. Z tego powodu naszej uwadze nie mogli umknąć snowboardziści. Nasz serwis snowboardowy w Warszawie świadczy profesjonalne usługi mające na celu jak najlepsze przygotowanie snowboarderów do sezonu w górach.

Sprawdź naszą ofertę Bootfittingu

Najlepszy serwis nart i snowboardów w Warszawie

Mogłoby się wydawać, że przygotowania do sezonu narciarskiego z dala od gór, pokrytych śnieżnym puchem, są niemożliwe, a profesjonalne zajęcie się przygotowaniem sprzętu w stolicy nie ma racji bytu. Otóż nic bardziej mylnego! Przedstawiamy profesjonalny serwis nart w Warszawie, który perfekcyjnie przygotuje Ciebie i Twój sprzęt na wyjazd narciarski. Mamy świadomość, że odpowiednio przygotowane narty to nie tylko gwarancja udanego wyjazdu, podczas którego można cieszyć się komfortową jazdą po stokach, ale przede wszystkim bezpieczeństwa.

Aby jednak być pewnym, że narty są właściwie przyszykowane do zimowych sportów, po użytkowaniu ich w poprzednich sezonach, lepiej powierzyć je specjalistom, którzy będą wiedzieć, czy czegoś im nie potrzeba. Ręcznie lub maszynowo naostrzą krawędzie, wyczyszczą ślizgi, wyszczotkują i wypolerują, posmarują na gorąco i sprawdzą wiązania. Od tego przecież jest nasz serwis nart.

Działamy nie dobrze, lecz doskonale

Nasz serwis nart (Warszawa) wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom miłośników sportów zimowych. Z tego powodu naszej uwadze nie mogli umknąć snowboardziści. Nasza oferta skierowana jest również do nich, ponieważ ich potrzeby są dla nas równie ważne. Każdy użytkownik deski ma swoją technikę jazdy i własne tempo, dlatego w tym sporcie sprzęt musi być idealnie dopasowany do stylu jazdy i dobrany adekwatnie do nabytych zdolności. Ponadto jest czynnikiem, który zapewnia komfort i, co najważniejsze, bezpieczeństwo jazdy. Jedynie takie podejście do sprawy może zagwarantować udane szusowanie po śniegu.

Dlatego, zanim zdecydujesz, że nadszedł czas na ponowne użycie nart lub snowboardu, przyjdź do nas. Nasz serwis nart w Warszawie jest otwarty sześć dni w tygodniu. Dysponujemy najwyższej jakości narzędziami do przygotowania sprzętu. A każdemu produktowi, który trafi w nasze ręce, poświęcamy tyle czasu, żeby w stu procentach spełniał swoją funkcję. Dla nas liczy się jak najlepsze wykonanie zadania, dlatego do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dobrze naostrzone krawędzie, dobrze oczyszczone ślizgi i dobrze wykonane smarowanie? U nas wszystko musi być zrobione nie dobrze, lecz doskonale.