Narty VOLKL DEACON 74 Black 18/19 163 cm

Narty VOLKL DEACON 74 Black 18/19 163 cm model z nowej, odkrytej przez markę Vokl, póki allmountain racing. Dzięki technologi wręcz identycznej jak w nartach slalomowych, jednak o zmienionej geometrii ułatwiają skręcanie! Radość z wycinania skrętów jeszcze nigdy nie była tak duża!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL DEACON 74 Black 18/19 163 cm znakomite narty dla osób lubiących krótkie slalomowe skręty! Dzięki technologii zapożyczonej z narty z półki race i zwiększeniu szerokości nart, Volkl stworzył coś obłędnego! Wycinanie skrętów na tej narcie jest dużo prostsze niż na nartach slalomowych, a radość z każdego skrętu zdecydowanie porównywalna! U nas bardzo duży +! Kto chce się przekonać?

Narty VOLKL DEACON 74 Black 18/19 163 cm, Tip & Tail rocker, najszybszy ślizg P-tex 5404, sidewall na całej długości narty, drewniany rdzeń wzmacniany tytanalem i niezastąpiony system tłumienia drgań najnowszej generacji UVO3D! To dzięki tym technologiom model ten prowadzi się tak genialnie w każdym skręcie, a trzymanie nawet w najtwardszych warunkach jest niebywałe! Sprawdźcie sami!

Narty VOLKL DEACON 74 Black 18/19 163 cm SPECYFIKACJA

ROCKER: XTD Tip & Tail Rocker
RDZEŃ: Speedwall Multilayer woodcore
ŚLIZG: P-Tex 4504
WIĄZANIE: rMotion2 12 GW Deacon Alu
POZIOM NARCIARZA:   zaawansowany, expert

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”11″]

Bezpieczeństwo to podstawa każdego udanego wyjazdu narciarskiego! Tylko odpowiednio przygotowane nart minimalizują ryzyko wypadku!
O przygotowanie nart dbają nasi profesjonalni serwisanci w serwisie narciarskim w Warszawie!
Procedury serwisowe które są wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta, dają pewność, że narty będą się zachowywały zgodnie z założeniami twórców!
Zawsze chętnie służymy pomocą i dzielimy się doświadczeniami! Wystarczy skorzystać z zakładki kontakt!