Narty VOLKL DEACON 76 Black 18/19

Narty VOLKL DEACON 76 Black 18/19 zupełnie nowa koncepcja nart których tak bardzo brakowało na rynku! Allmountain racing to grupa nart która jest niezwykle dynamiczna na sztruksie i świetne sprawdza również się na gorzej przygotowanych trasach! Szukasz jednej pary nart na każde warunki! Wybierz mode DEACON!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL DEACON 76 Black 18/19 przepiękne, szybkie, uniwersalne, taki właśnie jest nowy DEACON 76 BLACK! Na sztruksie są stabilne i prowadzą się w skręcie niczym narty gigantowe! Natomiast gdy trasa już trochę rozmięka, lub po świeżych opadach śniegu płyną po nierównościach jak narty z półki allmountain! Absolutny hit wszelkich testów przedsezonowych! Testerzy z całego świata zachwycali się tym modelem! Chcesz spróbować?

Narty VOLKL DEACON 76 Black 18/19 są konstrukcyjnie identyczne jak narty z półki racing, jednak dzięki zmienionej geometrii (szersze od nart zawodniczych) oraz dodaniu XTD Tip & Tail rocker nart te prowadzą się dużo łatwiej i przyjemniej również na nieprzygotowanym stoku! Najszybszy ślizg P-tex 4504, pełny sidewall, wzmacniane warstwami tytanu, włókna szklane 3D glass, oraz nieastąpiony tłumik drgań UVO3D sprawiają, że wrażenia z jazdy są niesamowite!

Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 155 cm SPECYFIKACJA

ROCKER: XTD Tip & Tail Rocker
RDZEŃ: Speedwall Multilayer woodcore
ŚLIZG: P-Tex 4504
WIĄZANIE: rMotion2 12 GW Deacon Alu
POZIOM NARCIARZA:   zaawansowany, expert

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”13″]

Nart z najwyższej półki potrzebują równie profesjonalnego serwisu! Świadczymy specjalistyczne usługi serwisowe najwyższej jakości w serwisie narciarskim w Warszawie!
Każde narty przygotowujemy z dbałością o każdy detal, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń podanych przez producenta! Tylko w taki sposób narty z których korzystasz będą dawały 100% pozytywnych wrażeń z jazdy, oraz gwarantowały bezpieczeństwo!
Jeżeli masz więcej pytań związanych z narciarstwem, śmiało skorzystaj z zakładki kontakt!
Bezcennych porad udzielamy bezpłatnie 🙂 Zapraszamy