Narty VOLKL RACETIGER GS 175 cm 18/19

Narty VOLKL RACETIGER GS 175 cm 18/19 rakiety na sztruksie! Te narty kochają długie skręty, stabilne i szybkie jak diabli! Prędkość to to co kochasz w narciarstwie? Z Racetigerem GS będziesz miał pełna kontrolę na szybkością!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RACETIGER GS 175 cm 18/19 model przeznaczony dla najszybszych narciarzy! Chcesz wygrywać na zawodach? Kochasz prędkość na stoku? Dzięki Racetigerom poczujesz jak dużą kontrolę masz nad wszystkim! Bardzo stabilne w skręcie, trzymają w najtwardszych warunkach, a na tyczkach czują się jak ryba w wodzie! Dzięki technologiom stosowanym w Pucharze Świata, zaadaptowanym na potrzeby narciarzy rekreantów, możesz mieć absolutne rakiety które dadzą się ujarzmić!
Jak to możliwe? Oczywiście odpowiednio dobrane środki techniczne.

Narty VOLKL RACETIGER GS 175 cm 18/19 to najnowsze dzieło Volkl’a naszpikowane technologią! Nowa geometria nart, w 100% drewniany rdzeń, w połączeniu z nowej generacji tłumikiem drgań UVO3D! Włókno szklane poprawia sprężystość nart i poprawia trzymanie na twardej trasie. Najszybszy ślizg P-Tex 4504, titanal dzięki któremu narta zyskuje sztywność poprzeczną oraz Full Sidewall! Brzmi dobrze? Jak dobrze przekonasz się dopiero po przetestowaniu! Na stoku wszystko to jest jeszcze bardziej przekonujące! Jeden z naszych ulubionych modeli!

Narty VOLKL RACETIGER GS 175 cm 18/19 SPECYFIKACJA

ROCKER: Tip Rocker
RDZEŃ: Speedwall Speedwall Multilayer Woodcore
ŚLIZG: P-Tex 4504
WIĄZANIE: Marker rMotion2 GW Race
POZIOM NARCIARZA:  zaawansowany – expert

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”22″]

Starannie dbamy aby każda narta była przygotowana zgodnie z procedurami producenta, a dbają o to nasi specjaliście w serwisie narciarskim w Warszawie!
Serwisanci z zespołu serwisowego Contingent sprawdzają każdą parę nart, tak aby trafiający do Ciebie sprzęt był w 100% gotowy do jazdy, a co za tym idzie, dawał maksymalną radość i realne osiągi!
Interesuje Cię powyższy model?Koniecznie odwiedź zakładkę kontakt! Zawsze pomożemy!