Narty VOLKL RACETIGER SC black 155 cm 18/19

Narty VOLKL RACETIGER SC black 155 cm 18/19 to idealna propozycja dla Pań które lubią skręcać! Niesłychanie precyzyjne w każdym łuku, ułatwiające przejście ze skrętu w skręt oraz najbardziej stabilne dzięki nowemu systemowi UVO3D! Przekonaj się sama!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RACETIGER SC black 155 cm w tej długości dają Paniom niesłychaną radość, oraz łatwość w wykonaniu precyzyjnie każdego łuku! Narty te polecamy dla średnio i zaawansowanych narciarek chcących czuć się pewnie na stoku i szukających pełnej kontroli nad prędkością! Absolutny bestseller wśród wszystkich modeli nart marki Volkl. Jak to możliwe, że narty dają się tak łatwo prowadzić? Oczywiście zawdzięczamy to najwyższej technologii!

Narty VOLKL RACETIGER SC black 155 cm 2018/2019 bardzo lekki drewniany rdzeń to znak rozpoznawczy każdego modelu nart z najwyższej półki! Wzmocnienie boczne typu sidewall oraz najnowszej generacji system tłumienia drgań UVO3D dają niesłychaną radość i pewność podczas jazdy! Uwielbiamy ten model ze względu na łatwość prowadzenia, inicjacji skrętu oraz kontroli nad prędkością! Każdy znajdzie coś dla siebie w tym modelu! Polecamy przetestować osobiście!

Narty VOLKL RACETIGER SC black 155 cm 18/19 SPECYFIKACJA

ROCKER: Tip Rocker
RDZEŃ: Full Sensor Woodcore
ŚLIZG: P-Tex 2100
WIĄZANIE: Marker vMotion 12 GW
POZIOM NARCIARZA:  Sredniozaawansowany – zaawansowany

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”21″]

Odpowiednio przygotowane narty to gwarancja pełnego zadowolenia z jazdy oraz bezpieczeństwa Twojego oraz innych użytkowników stoków! Precyzyjnie dbamy o to w naszym specjalistycznym serwisie narciarskim w Warszawie!
Aby narty które wybierasz dawały maksimum z siebie muszą być przygotowane zgodnie z zaleceniami producenta! Każda narta wychodząca z serwisu jest idealnie przygotowana do jazdy!
Jeżeli możemy jakoś pomóc i przybliżyć dany model zapraszamy do zakładki kontakt! Szerzej opowiemy o naszych wrażeniach z jazdy!