Narty VOLKL RACETIGER SC black 165 cm 18/19

Narty VOLKL RACETIGER SC black 165 cm 18/19 idealne rozwiązanie dla narciarzy i narciarek lubiących skręcać! Te narty to ułatwiają, dzięki czemu nie musisz wkładać w nie tyle siły ile potrzebują nart slalomowe!
Spokojnie możesz jeździć cały dzień, a gdy potrzebujesz ostrzej docisnąć!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RACETIGER SC black 165 cm 18/19 to ulubiony model średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy i narciarek, którzy uwielbiają głębokie skręty! Dzięki odpowiedniej budowie i lekkiej konstrukcji ułatwiają wykonanie każdego skrętu! Stabilne dzięki systemowi UVO3D, oraz niezwykle precyzyjne. Chcesz wykorzystać dzień narciarski w pełni, z Racetigerami SC to możliwe, a radość z jazdy gwarantowana!

Narty VOLKL RACETIGER SC black 2165 cm 18/19 to jeden z bestsellerów Volkl’a, dzięki swojej niezawodności i lekkiej konstrukcji sprawiają, że jazda na nartach jest niezywkle przyjemna i łatwa! System UVO3D, pełen drewniany rdzeń, sidewall, sprawią, że nie będziesz chciał kończyć jazdy! Każdemu komu poleciliśmy tę nartę, jest zachwycony!
100% zadowolenia gwarantowane! Jeden z najlepiej sprzedających się modeli Volkl, musisz go przetestować!

Narty VOLKL RACETIGER SC black 165 cm 18/19 SPECYFIKACJA

ROCKER: Tip Rocker
RDZEŃ: Full Sensor Woodcore
ŚLIZG: P-Tex 2100
WIĄZANIE: Marker vMotion 12 GW
POZIOM NARCIARZA:  Sredniozaawansowany – zaawansowany

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”25″]

Aby narty dawały pełnię radości i bezpieczeństwo na stoku muszą być odpowiednio przygotowane! Dbamy o to w serwisie narciarskim w Warszawie!
Procedury serwisowe zgodne z zaleceniami producenta dają nam pewność, że narty będą oddawały wszystko z siebie na stoku!
Masz więcej pytań dotyczących tego modelu? Wejdź w zakładkę kontakt! Rozwiejemy niejasności!