Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 155 cm

Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 155 cm ta długość nart jest dedykowana dla Pań, lubiących skręcać oraz chcących czuć się na nartach pewnie i komfortowo! Z nimi poczujecie jakie narciarstwo może być przyjemne! Gwarantujemy, przekonajcie się same!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 155 cm to niewątpliwie narty które ułatwiają jazdę! Radzą sobie świetnie na przygotowanych trasach dając ogrom radości z każdego wykonanego skrętu! Testując najnowszy model byliśmy pod ogromnym wrażeniem jak stabilnie i płynnie przechodzą ze skrętu w skręt. Na nartach nie trzeba się męczyć, aby czerpać radość z jazdy! Ten model to kwintesencja motto Volkl’a: “Narty Volkl nie zmienią Twojego życia, dopóki się na nich nie przejedziesz”!

Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 155 cm lekkie narty o charakterystyce slalomowej, jednak nieco szersze, dzięki temu jeździ się na nich bajecznie również gdy trasa jest juz nieco “rozjeżdzona”! Lekki drewniany rdzeń, sidewall, Tip ricker, system tłumienia drgań najnowszej generacji UVO3D! Dzięki takim technologiom zastosowanych przez inżynierowie marki Volkl stworzyli narty niemal idealne! Zachęcamy do przetestowania! Poczujecie różnicę!

Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 155 cm SPECYFIKACJA

ROCKER: Tip Rocker
RDZEŃ: Full Sensore Woodcore
ŚLIZG: P-Tex 2100
WIĄZANIE: vMotion 12 GW
POZIOM NARCIARZA:  średniozaawansowany, zaawansowany

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”16″]

Aby każdy zjazd odbywał się w kontrolowany sposób narty muszą być odpowiednio przygotowane! Z najwyższą precyzją dbamy o to w specjalistycznym serwisie narciarskim w Warszawie! Nasi serwisanci to fachowcy, którzy przygotowują narty precyzyjnie do zaleceń producenta, aby wykrzesać z jazdy maksimum frajdy!
Smarowanie i ostrzenie nart to podstawa! Jeżeli interesują Cię bardziej szczegółowe informacje zapraszamy do zakładki kontakt!
Kto pyta nie błądzi! Zapytaj specjalistów!