Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 18/19 165cm

Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 18/19 165cm z nimi na pewno wyróżnisz się na stoku! Absolutny bestseller na rynku, ale to nie ze względu na niebanalny design! Te narty po prostu są genialne w każdym skręcie dając niesłychaną kontrolę i pewność trzymania na krawędziach! Przekonaj się sam!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 18/19 165cm to model Volkl’a który koniecznie musisz przetestować! Ogromna liczba fanów tej narty na cały świecie to nie przypadek. Model o charakterystyce slalomowej, jednak dający niebywałą przyjemności i łatwość wprowadzania narty w skręt na krawędziach! Poleciliśmy je wielu narciarzom, narciarkom i każdy wracał z uśmiechem na ustach! Przekonaj się, że narciarstwo nie musi być trudne i męczące!

Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 18/19 165cm to świetny wybór dla Panów lubiących krótkie skręty, a dzięki 165 cm długości również Panie lubiące dłuższe skręty moga pokochać te narty! Technologicznie narty te nie odbiegają od tych z najwyższej slalomowej półki. System tłumienia drgań UVO3D, lekki drewniany rdzeń, sidewall to elementy które na pewno doceni każdy narciarz i narciarka podczas jazdy na przygotowanej trasie! Dzięki zmienionej geometrii (narta jest szersza od nart slalomowych) będzie zachowywała się bardzo sprawnie również na gorzej przygotowanej trasie! Polecamy w 100%!

Narty VOLKL RACETIGER SC Yellow 18/19 165cm SPECYFIKACJA

ROCKER: Tip Rocker
RDZEŃ: Full Sensore Woodcore
ŚLIZG: P-Tex 2100
WIĄZANIE: vMotion 12 GW
POZIOM NARCIARZA:  średniozaawansowany, zaawansowany

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”17″]

Bezpieczeństwo to podstawa każdego udanego wyjazdu, odpowiednio przygotowane narty to podstawa bezpieczeństwa, Twojego i innych użytkowników stoku!
O to, aby Twoje narty były przygotowane profesjonalne do jazdy zadbają nasi specjaliści w serwisie narciarskim w Warszawie!
Przygotujemy narty zgodnie z zaleceniami i wymogami producenta, aby dały Ci maksimum radości!
Masz więcej pytań? Śmiało możesz skorzystać z zakładki kontakt! Zawsze pomagamy!