Narty Volkl Racetiger SL 155cm 18/19

Narty Volkl Racetiger SL 155cm 18/19 to slalomowe maszyny dla Pań! Wszystkie narciarki kochające precyzyjne skręty pod pełną kontrolą będą zachwycone! Nie trzeba dalej szukać, to najlepsza propozycja na rynku!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty Volkl Racetiger SL 155cm 18/19 to slalomowe, technologia rodem z Pucharu Świata! Każdy skręt dostarcza nowych wrażeń, a uśmiech na twarzy jest coraz większy! System UVO3D gwarantuje, że ten model zapewni największą stabilność i precyzję na rynku nart slalomowych! Pełna kontrola nad każdym łukiem, szybkość zmiany krawędzi, przejście ze skrętu w skręt jeszcze nigdy nie było tak proste!

Narty Volkl Racetiger SL 155cm 18/19 zupełna zmiana w odniesieniu do poprzednich odsłon slalomowych maszyn Volkl! Odmieniony system UVO3D, teraz działający w każdej płaszczyźnie, zapewni, że narty będą przecinały śnieg i lód bez mrugnięcia okiem! Drewniany rdzeń, podstawa w nartach z najwyższej półki, do tego włókno szklane, tytanal i sidewall! Motto producenta “Narty Volkl nie odmienią Twojego życia. Dopóki się na nich nie przejedziesz”! Tak w tym modelu zdecydowanie przychylamy się do tego stwierdzenia 🙂

Narty Volkl Racetiger SL 155cm 18/19 SPECYFIKACJA

ROCKER: Tip Rocker
RDZEŃ: Speedwall Speedwall Multilayer Woodcore
ŚLIZG: P-Tex 4504
WIĄZANIE: Marker rMotion2 GW Race
POZIOM NARCIARZA:  zaawansowany – expert

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”24″]

Jak ważne jest przygotowanie nart do jazdy, to wie każdy narciarz który korzystał z usług profesjonalnego serwisu! Dlatego każda narta przed wydaniem jest precyzyjnie przygotowywana w naszym serwisie narciarskim w Warszawie!  Dzięki temu możesz z niej wycisnąć maksimum przyjemności, a na stoku gwarantuje to również zwiększone bezpieczeństwo!
Chciałabyś poznać więcej szczegółów o tym modelu? Wejdź w zakładkę kontakt i pisz śmiało! Zawsze pomoagamy!