Narty VOLKL RACETIGER SL 165 cm 18/19

Narty VOLKL RACETIGER SL 165 cm 18/19 to model przeznaczony dla narciarek i narciarzy uwielbiających krótkie skręty. Stabilne, dynamiczne, trzymające nawet w najtwardszych warunkach. Wybierają je zarówno osoby lubiących sprawdzić sie w jeździe sportowej na bramkach, jak i narciarze i narciarki trasowi. Sprawdź co potrafią!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RACETIGER SL 165 cm 18/19 to narty slalomowe, przeznaczone dla narciarzy trasowych oraz amatorów ścigających się na bramkach. TEchnologie znane z zawodów z najwyższej rangi! Każdy skręt daje niezapomniane wrażenia, od których można się uzależnić! Nowy system UVO3D to dzięki niemu narty Racetiger SL są uznawane za najbardzije stabilne na rynku! Jeżeli nie lubisz tracić kontroli nad nartami to z pewnością docenisz je za ich posłuszeństwo! Szerokie grono specjalistów pracujących nad tym modelem zadbało o to, żeby nie zawiódł się nikt z szerokiego grona odbiorców na całym świecie! Dołącz do nich!

Narty VOLKL RACETIGER SL 165 cm 18/19 nowy model różni się znacznie od tych z lat poprzednich! Trzeciej generacji system tłumienia drgań UVO3D daje niespotykane wcześniej efekty! Drewniany rdzeń, włókno szklane, tytanal, sidewall na całej długości narty, to dzięki nim masz pewność w jeździe nawet w najtwardszych warunkach! Model który był szeroko nagradzany i komentowany podczas wszystkich przedsezonowych testów! Docenili je eksperci, na pewno docenisz i Ty!

Narty VOLKL RACETIGER SL 165 cm 18/19 SPECYFIKACJA

ROCKER: Tip Rocker
RDZEŃ: Speedwall Speedwall Multilayer Woodcore
ŚLIZG: P-Tex 4504
WIĄZANIE: Marker rMotion2 GW Race
POZIOM NARCIARZA:  zaawansowany – expert

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”23″]

Narty z najwyższej półki potrzebują równie specjalistycznego serwisu. O każdą parę nart dbamy w naszym serwisie narciarskim w Warszawie!
Eksperci z teamu serwisowego Contingent dbają o to, żeby narty były przygotowane w 100% zgodnie z zaleceniami producenta, tylko wtedy masz pewność, że dadzą Ci maksimum radości z jazdy!
Interesuje Cię wypożyczenie lub zakup tego modelu? Koniecznie skorzystaj z zakładki kontakt! Chętnie podzielimy się naszymi wrażeniami z jazdy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!