Narty VOLKL RTM 81 CARBON 18/19 170cm

Narty VOLKL RTM 81 CARBON 18/19 170cm to najnowsze oblicze nart z półki piste/all mountain od Volkl'a! Dzięki wprowadzeniu carbonu narty są dużo lżejsze od konkurencji z zachowaniem wszystkich parametrów jezdnych! Brzmi dobrze? Przekonaj się jak dobrze!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RTM 81 CARBON 18/19 170cm niesamowite maszyny od Volkl’a, carbon zawsze świetnie się sprawdza, gdyż dzięki niemu narty są zdecydowanie lżejsze! Czy tracą przy tym coś ze swoich właściwości jezdnych? Absolutnie nie! Łatwiejsze i przyjemniejsze prowadzenie w skręcie, bez utraty stabilności i trzymania na twardych trasach. Testując je byliśmy bardzo pozytywnie zachwyceni! Jedna z najlpepszych propozycji na rynku! Sprawdź sam!

Narty VOLKL RTM 81 CARBON 18/19 170cm oprócz carbonu który czyni je tak lekkimi, RTM’y posiadają ogromną ilość innych technologii znanych z modeli RTM 86 i RTM 84! Tip & tail rocker, który ułatwia wprowadzenie narty w skręt, pełny drewniany rdzeń i idealna geometria sprawiają, że ten model czuje się bardzo dobrze zarówno na przygotowanej trasie, jak i na muldach, czy świeżym śniegu! Szukasz uniwersalnej narty? Właśnie znalazłeś!

Narty VOLKL RTM 81 CARBON SPECYFIKACJA

ROCKER: XTD Tip & Tail Rocker
RDZEŃ: 3D.Ridge Core Light
ŚLIZG: P-Tex 2100
WIĄZANIE: iPT Wideride XL 12 TCX GW
POZIOM NARCIARZA:  średniozaawansowany, zaawansowany

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”18″]

Każda para nart jest przygotowywana precyzyjnie do zaleceń producenta w naszym serwisie narciarskim w Warszawie!
Dbamy o każdy detal, aby narty które wypożyczasz u nas były profesjonalnie przeserwisowane, nasmarowane i naostrzone! Gwarantuje to bezpieczeństwo i najlepsze wrażęnia z jazdy! Jeżeli masz pytania nie czekaj i skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt! Wyjaśnimy, podpowiemy i udzielimy bezcennej porady zupełnie za darmo!