Narty VOLKL RTM 84 18/19 172cm

Narty VOLKL RTM 84 18/19 172cm to model który lubi każde warunki śniegowe i każdą trasę! Zarówno na twardej i przygotowanej trasie sprawdzi się równie świetnie, jak w miękkim śniegu, czy w warunkach "popołudniowych" z wieloma nierównościami! Polecamy dla osób czerpiących radość z jazdy w każdych warunkach!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RTM 84 to model przeznaczony dla narciarzy którzy wykorzystują każdą minutę otwartych wyciągów! Nie straszne mu żadne warunki! Jeżeli kochasz narciarstwo i żadne warunki Ci nie straszne, to RTM 84 zabierze Cię w każdą trasę bez mrugnięcia okiem, a wrażenia z jazdy zaskoczą Cie równie pozytywanie, jak nas zaskoczyły podczas testów! Przekonaj się na sobie! Warto!

Narty VOLKL RTM 84 to jedna z najbardziej technologicznie zaawansowanych nart na rynku! Drewniany rdzeń w technologi 3D.ridge, Tip & Tail rocker w połączeniu z sidewallem, tytanalem, oraz najnowszej generacji system tłumienia drgań UVO! Znakomite trzymanie na twardym, natomiast na gorzej przygotowanej trasie pochłaniają nierówności i czują się jak ryba w wodzie dając niesamowite wrażenia z jazdy! Nas już przekonały! Czas na Ciebie!

Narty VOLKL RTM 84 18/19 172cm SPECYFIKACJA

ROCKER: XTD Tip & Tail Rocker
RDZEŃ: 3D Ridge core
ŚLIZG: P-Tex 2100
WIĄZANIE: iPT Wideride XL 12 FR GW
POZIOM NARCIARZA:  zaawansowany

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”4″]

Każda narta przechodząca przez nasz serwis jest starannie przygotowywana przez zespół profesjonalistów w naszym serwisie narciarskim w Warszawie!
Nasi serwisanci dbają, aby była nasmarowana, naostrzona i przygotowana zgodnie z zaleceniami producenta! Jest to niezmiernie istotne, aby technologia zawarta w nartach mogła w 100% zadziałać i dać pełnię radości z jazdy!
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat powyższego modelu zapraszamy do zakładki kontakt! Bezcenne porady nic nie kosztują!