Narty VOLKL RTM 86 172cm 18/19

Narty VOLKL RTM 86 172cm 18/19 to najbardziej uniwersalne narty do jazdy po trasie dla najbardziej wymagających narciarzy. Genialne zarówno na przygotowanej trasie, popołudniowych muldach, jak i po świeżych opadach śniegu! Jeździsz w każdych warunkach? VOLKL RTM 86 również!

70 PLN / DOBA

PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ WYPOŻYCZENIA JEST DARMOWY!

DANE TECHNICZNE

Narty VOLKL RTM 86 172cm 18/19 to narty nie bojące się żadnych warunków! Szukasz nart które dadzą Ci pełnię komfortu w każdej sytuacji śniegowej? Właśnie znalazłeś rozwiązanie! Dzięki nim nie musisz mieć nart kilku par nart na przykład do jazdy po “sztruksie”, do jazdy po nieprzygotowanej trasie, czy w popołudniowym kwietniowym śniegu! To idealny wybór dla narciarzy, którzy zbierają doświadczenia i czerpią radość z jazdy w każdych warunkach! Jak to możliwe?

Narty VOLKL RTM 86 172cm 18/19 posiadają idealnie dopracowaną geometrię, 86mm szerokości pod butem daje solidne oparcie gdy jest bardziej miękko, a tip & tail rocker ułatwia wprowadzenie nart w skręt. Sidewall na całej długości narty, tłumik nowej generacji UVO3D, wzmocnione tytanalem gwarantują stabilne trzymanie w najtwardszych warunkach! W skrócie bardzo dobra narta na każde warunki! Uwielbiamy je 🙂

Narty VOLKL RTM 86 172cm 18/19 SPECYFIKACJA

ROCKER: XTD Tip & Tail Rocker
RDZEŃ: 3D.Ridge Core
ŚLIZG: P-Tex 4500
WIĄZANIE: iPT Wideride XL 12 FR GW
POZIOM NARCIARZA:  zaawansowany, expert

ZAREZERWUJ NARTY

70 PLN / DOBA

[wpdevart_booking_calendar id=”20″]

Porządne narty to ważna sprawa, jednak ich profesjonalne przygotowanie jest niemniej istotne! O każdą parę nart w naszym centrum testowym dbają profesjonaliści w serwisie narciarskim w Warszawie!
Odpowiednie naostrzenie, nasmarowanie i ustawienie nart zgodnie z zaleceniami producenta to gwarancja 100% radości z jazdy! Pamiętaj o tym przed każdym wyjazdem!
Masz więcej pytań dotyczących powyższego modelu? Zapraszamy niezwłocznie do zakładki kontakt! Chętnie porozmawiamy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!