Peter

Piotr jest profesjonalnym instruktorem narciarstwa, który rozwija swoje 25-letnie doświadczenie narciarskie w Calgary. Na co dzień pracuje jako ratownik górski w ośrodku Nakiska, położonym na stokach góry Mount Allan w południowo-zachodniej Kanadzie, gdzie rozgrywano zimowe Igrzyska Olimpijskie 1988 roku. Jego pasją jest freeride oraz wspinaczka górska, która napędza go, aby podróżować oraz odkrywać górskie miejscówki. Zdobył doświadczenie trenerskie w prestiżowym Canadian Ski Coach Federation. Uzyskał najwyższe kwalifikacje instruktorskie (Level 4 Ski Proffesional) i jest aktywnym członkiem Canadian Ski Instructor Alliance (CSIA). Piotr posiada uprawnienia instruktora snowboardu Canadian Association of Snowboard Instructors (CASI). Piotr szkoli nie tylko kursantów, ale również prowadzi szkolenia dla kanadyjskich instruktorów.

Jako zawodnik jest dumny ze zdobycia 2-iego miejsca w Powder 8’s Canadian Championshops w 2013 roku. Jego osiągnięcia zostały docenione przez firmy Volkl, Marker, Dalbello, które sponsorują go od 8 lat.

Współpraca z Piotrem jest wyjątkowa- Piotr dzieli się nie tylko pozytywną energią, ale przede wszystkim szerokim doświadczeniem i wiedzą. Dzięki jego trenerskim poradom stajemy się lepsi oraz zyskujemy międzynarodową perspektywę.