Narty – Austria

Krajobraz alpejski, który wypełnia 65 procent Austrii, przypomina widok rodem z baśni o Królowej Śniegu. Majestatyczne góry, morze białego puchu, a pośród niego liczne, często nienaruszone jeszcze przez nikogo trasy narciarskie, które wyglądają jak białe dywany i które tylko zapraszają, by poszusować nimi w nieznane. Sezon narciarski na niektórych terenach trwa tutaj nieprzerwanie przez cały rok, więc jeżeli marzy Ci się wyjazd na narty do Austrii i szukasz wyjątkowego miejsca, ale wciąż nie możesz go znaleźć, nie wpadaj w czarną rozpacz. Lepiej wpadnij do nas!

Nasza bogata oferta, dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów, rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże Ci wybrać miejsce odpowiednie dla Ciebie i dla Twojej rodziny. Na początek proponujemy wyjazd na narty do Austrii w nieziemskie, choć obsypane jak najbardziej ziemskim śniegiem – aż po szczyty gór – miasteczko Sölden, gdzie odbywa się coroczna rywalizacja o Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, więc już dziś można przygotowywać nie tylko biało-czerwone szaliki, ale też przygotować się na niezapomniane wrażenia.

Contingent – spełniamy marzenia o wyjeździe na narty do Austrii

To ceniony kurort narciarsko-snowboardowy, w którym odpowiednie trasy znajdą dla siebie zaawansowani narciarze, ale również Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z deskami do jazdy. To również z myślą o nich połączyliśmy wyjazd na narty do Austrii ze szkoleniem, które poprowadzą doświadczeni polscy oraz kanadyjscy instruktorzy, także na trasie dwóch połączonych tunelem lodowców: Tiefenbach i Rettenbach,. Jeśli jednak liczysz na więcej atrakcji i chciałbyś powitać Nowy Rok w absolutnie zimowym klimacie, zapraszamy do Kitzbühel.

To miasteczko usiane mnóstwem wyciągów, a trasy narciarskie liczą tam łącznie aż 179 kilometrów, więc dla nikogo nie zabraknie miejsca na narciarskie wyczyny. Mieści się tam też snowpark dla pasjonatów snowboardu, a w nim takie atrakcje jak kicker, quarterpipe, slide, rail i halfpipe. Po wyczerpującej gimnastyce będzie można odpocząć w czterogwiazdkowym hotelu Active Sunny, odprężyć się w basenie, saunie fińskiej czy w grocie parowej oraz zaspokoić głód regionalnymi daniami. A może wolisz narty w Gerlitzen w Austrii?

Sölden, Gerlitzen, Stubaier Gletscher, Kitzbühel – miejsca, które powinien poznać każdy narciarz

To również doskonały pomysł, szczególnie na okres ferii, ponieważ w tym popularnym ośrodku dla narciarzy mieści się snowpark, park dla dzieci oraz tereny freeridowe. Możesz więc być pewny, że Twoja pociecha nie będzie się nudzić, a ponadto wspomniane szkolenie narciarskie, którego nie zabraknie również tutaj, pozwoli jej polepszyć technikę jazdy. Wyjazd na narty do Gerlitzen (Austria), podczas ferii poznańskich, może okazać się strzałem w dziesiątkę, tym bardziej że hotel, w którym się zatrzymasz, znajduje się tuż przy ośrodku narciarskim.

Wystarczy więc wyjść na zewnątrz, by podziwiać wspaniałe widoki, a jeśli te Cię znudzą, przyjemnie będzie odpocząć w przestronnych pokojach z łazienką oraz z TV lub zdecydować się na relaks w saunie, a dzieciom urozmaicić czas w pokoju zabaw przeznaczonym specjalnie dla nich. Narty w Austrii w promieniach słońca to nasza kolejna propozycja. Tym razem zapraszamy na majówkowe narty do Stubaier Gletscher – ośrodka narciarskiego położonego na kilku lodowcach. To prawdziwy raj nie tylko dla narciarzy, ale również dla uprawiających snowboard czy inne sporty zimowe.

Urlop w australijskich Alpach – zarezerwuj wyjazd na narty

Również tu proponujemy całodniowe szkolenia, w skład których wchodzą wideoanalizy, szkolenie na tyczkach z pomiarem czasu, warsztaty z techniki jazdy, nauka przygotowania nart – a wszystko to pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów. Tutaj wszystko może się zdarzyć, poza nudą. Ta nie udzieli się nikomu, ponieważ zajęć nie zabraknie nawet wieczorem, jako że planujemy wieczorki inauguracyjne oraz imprezy Apre’s Ski. Ponadto każdy wyjazd na narty do Austrii organizowany przez Contingent łączy się z możliwością testowania nart z najnowszej kolekcji Völkl oraz Nordica!
Serdecznie zapraszamy!